Sbal ho !!Vím jak na to!!

23. února 2008 v 22:28 | triskys

Sbal ho!Vím jak na to!

,,Na mě zabírají lichotky"
Jak na věc:

,,Cool tričko!Nevíš,jestli ho mají i pro holky,"Nezapomeň ale,že komplimenty,které nemyslíš vážně,neznějí upřímně,a tudíž ani nebudou tak dobře zabírat.

Takhle nikdy:
Otřepané větičky jako:,,neznáme se?" na kluky moc nefungují.Nejhorší,co můžeš udělat,je prohlásit:,,Páni,ty vypadáš úplně jako můj bejvalej.To byl taky kousek!"


,,Mám rád,když se mi holka dívá do očí."
Jak na věc:
Pohled do očí ukazuje zájem a zároveň vypovídá o tvém sebevědomí.Kluci ocení,když nemáš strach a neuhýbáš očima.Takový přímý pohled je pro ně neodolatelný.

Takhle nikdy:
Špatně působí,když se na svého idola ani pořádně nepodíváš a koukáš všude kolem nebo do země.Hlavně nejspíš vůbec nepochopí,že máš o něj zájem.


,,Může se mě třeba nenápadně dotknout."
Jak na věc:

Můžeš do něj z legrace malinko šťouchnout,až se spolu budete bavit.Ale jen pokud jste kámoši,jinak by to vypadalo dost divně!A nebo se jakoby ,,náhodou" dotkni jeho ruky.


Takhle nikdy:
Nebuď moc dotěrná.Když se ho budeš snažit pořád otlapkávat,budeš se na něj lepit,věšet se mu kolem krku nebo ho významě poplácávat,vyděsí ho to a vezme nohy na ramena.


,,Ať se semnou klidně začne bavit první."
Jak na věc:
Zeptat se: ,,Nevíš,kde je o víkendu nějaká prima akce?" sice není zrovna nejoriginálnější,ale účel to splní.Třeba tě na tu akci bude chtít i doprovodit.


Takhle nikdy:
Dej si bacha na jednoznačně balící otázky.Neptej se ho třeba,kolik je hodin,,když máš na ruce parádní hodinky.A vyptávat se na cestlu ke kinu před jeho pokladnou?Nene!

,,Měla by mě oslovit,když je sama."
Jak na věc:
Seber odvahu a jdi za ním SAMA.Bude se cítil líp,než když si s sebou přivlečeš houf kámošek,které se budou neustále něčemu chichotat.To ti radši zdrhne.

Takhle nikdy:
Nechoď za ním,když se baví v partě kámošů.Cítil by se dost blbě,kdyby na vás všichni civěli a s napětím pobaveně poslouchali,co si říkáte.


,,Hlavně ať nedělá,že je mistryně světa."
Jak na věc:
Neboj se ukázat trochu nejistoty.Kluci mají rádi holky,které působí zranitelně.Navíc ani oni sami si často moc nevěří a tvé ultra sebevědomí by je mohlo zastrašit.

Takhle nikdy:
Nesnaž se za každou cenu tvářit cool a drsně.Ono to většinou vypadá dost kýčovitě a on nakonec stejně pozná,že se přetvařuješ.A z balení nebude nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama