Zaručené způsOby jak hO nesbalíš a jak se mu přiblížíš !!

22. února 2008 v 20:07 | alifja*


1. Vtírat se jeho kámošům.
Až ho představíš svým kamarádkám, budeš chtít, aby se jim líbil. Ale až tě on seznámí se svými kámoši, bude chtít, aby zaujali oni tebe, ne ty je!

2. Hrát nezájem.
Kluci potřebují tvoje signály, aby věděli, že máš zájem. Dokud si nebudou jistí, že řekneš ,ano', budou otálet.

3. Předstírat, že máš ráda to samé jako on.
Některé záležitosti jsou prostě určené jen pro kluky, tak mu je s klidným svědomím přenech. Představ si, že by kvůli tobě předstíral, že baští Dawsonův svět :-)!

4. Vyžadovat hodinové telefonáty.
Holky používají telefon k pokecu, kluci k plánování akce. Takže - buď stručná a je tvůj.

5. Chtít romantická gesta na veřejnosti.
Romantika se má prožívat pořádně, aby nevyzněla lacině. Radši si ji nechte na soukromí. Těžko můžeš chtít po svém miláčkovi, aby v kině ronil slzy u Města andělů. Působil by spíš trapně než romanticky.

6. Běhat za ním jako ocásek.
Jasně, že tě chce mít nablízku, ale nemusí to být ve dne v noci! Naplánuj si taky vlastní program a nech ho dýchat.

7. Pokoušet jeho žárlivost.
Myslíš, že když budeš flirtovat s jinýma, doženeš ho k akci? Omyl! Jen mu to ublíží a možná ti přestane věřit.

8. Být přehnaně sexy.
Mega výstřihy, ultra-mini sukýnky a tuna make-upu v něm vyvolá pocit, že chceš jen sex.

9. Chtít ho předělat.
Polož si jedinou otázku: když ho chceš předělávat, proč s ním jsi?
Proč tě ještě nepozval na rande
Přivádí tě k šílenství. Trávíte spolu každou volnou chvíli, flirtujete... Tak proč už něco nepodnikl?
1. Bojí se, že řekneš ne.
Je to tak: kluci zvou holky na rande jen v případě, že jsou si takřka jistí přijetím. Stejně jako je pro tebe těžké rozluštit klučičí řeč, i on má problém pochopit, co se ti honí hlavou. Udělej jemu (i sobě) laskavost a dej své city najevo!

2. Chce tě jeho kámoš.
Pánové razí heslo ,Holky přicházejí a odcházejí, ale přátelé zůstávají'. Je možné, že má kámoše, kterému se líbíš, a on si k tobě s ohledem na jeho city nic nedovolí.

3. Jste kamarádi!
Dokážeme jim pořádně zamotat hlavu, proto si cení každé kamarádky - je pro ně totiž klíčem do záhadného světa žen :-). Třeba se bojí, že by vztahem s tebou o tuhle výsadu přišel.

4. Možná už to zkusil...
Dekódovat klučičí mluvu a chování je stejně těžké jako naučit Martina Hranáče zpívat :-). Třeba už ti něco naznačil nebo se pokusil zeptat a ty jsi to přehlédla. Zkus být příště pozornější a víc vnímat, co říká.

5. Má strach z výsměchu.
Obrana kluků je dělat si srandičky. Až jeho kámoši zjistí, že se mu líbíš, stopro si z něj začnou střílet, proto se bude snažit skrýt své city. Pamatuj - s tebou to nemá nic společného!

6. Zkus se zeptat ty!
Samozřejmě je mnohem jednodušší být tázána, než se sama zeptat, viď? Tak na co čekáš? Zkus vzít osud do svých rukou!

7. Nemiluje tě :-(.
Bohužel, i taková varianta je možná... Stejně tak, jak ho ty zbožňuješ, on k tobě necítí lautr nic. Trouba jeden :-)!

8. Má pořád v hlavě svoji ex.
Zjisti si, jak na tom byl se vztahy před tebou. Pokud mu jeho bývalka dávala sodu, není divu, že se do dalších vztahů nehrne. Dej mu čas...

9. Neví, jak na to.
"Holky, dejte nám šanci! Bohužel neexistuje žádný kurz, kde by nám poradili, jak vás sbalit!"
Co říkají versus co tím myslí!
Máš občas pocit, že kluci mluví jinou řečí, a marně pátráš po tom, co se jim honí hlavou? Pomůžeme ti tuhle záhadu hlavolamu aspoň zčásti rozluštit!
"Jsme jen dobří kámoši."
Pokud tohle říká o své nejlepší kamarádce, nepanikař. Pravděpodobně jsou fakt "jen" nejlepší kámoši a ona nemá v plánu tě ohrožovat. Každopádně jestli tohle tvrdí pokaždé, když ho načapáš, jak jí smolí smsku (což je 3x denně), buď na pozoru a nenech se jen tak uchlácholit!

"Nechtěl jsem ti ublížit."
Je hezké, že myslí na tvoje dobro, ale pravým důvodem, proč ti neřekl o schůzce s expřítelkyní, je to, že si nechtěl dělat problémy. Kluci udělají vše pro svůj klidný život. Dokud ho nenachytáš, nepřizná se. Až se tak stane, použije prostě větu Nechtěl jsem ti ublížit. Tak na něj nebuď přísná, pokud se to nestane opakovaně.

"Nebudu se zlobit, když nepřijdeš."
Kecá, kecá, kecá! Říká to jen proto, že nechce ukázat pravé city a potřebuje mít zadní vrátka. Ve skrytu duše doufá, že přijdeš, ale nemá odvahu ti to říct. Vlastně je pro něj hrozně důležité, abys přišla, proto na schůzku doraz i přes všechny nesmysly, co říká:-).

"Zapomeň na to."
Představ si situaci: máte rande, bavíte se a je vám spolu skvěle. Konverzace se začne točit kolem vašeho vztahu a on zničehonic zamumlá nějakou poznámku. Když ho poprosíš, aby to zopakoval, řekne jen Zapomeň na to. Asi ti chtěl říct něco důležitého, co není schopen povědět jen tak do očí, ale už nenašel odvahu to zopakovat. A věř, že to má v hlavě!

"Nic to neznamenalo."
Pokud se hovorům o jeho bývalé holce vyhýbá tímto způsobem, nevědomky naznačuje, že pro něj vztah s ní znamenal hodně, ale nechce, abys o tom věděla. Snaží se chránit tvoje city. Jestli o tom bude chtít mluvit, začne sám, a až uzná za vhodné.
Dáváš svoji lásku tomu pravému?
Rozhodla ses s tím pohledným klukem trávit volný čas? Tak do toho, ale platí víc než kdy jindy osvědčené: důvěřuj, ale prověřuj.
1. Čte rád?
Nečekej, že ti u táboráku bude citovat z Evžena Oněgina, ale přehled by mít měl. Co s klukem, který přečte stěží fotbalové výsledky na poslední stránce novin?

2. Kromě skutečnosti, že si právě teď oba připadáte děsně zamilovaní, máte ještě aspoň něco společného?
Jestli váš vztah spočívá na tvém obdivu jeho dokonalosti, úžasnosti a hry svalů, dlouho to nevydrží. Zkus se zamyslet nad jeho osobností, způsobem života, inteligencí... A buď k sobě upřímná - přitahuje tě ještě?

3. Televizní taktika.
Jestliže ti vnutí pokračování South Parku v době, kdy by ses nejradši dívala na Ally McBealovou, za pár měsíců ti bude diktovat i co si máš dát k večeři a jakou pastou si čistit zuby. Chceš mít život na povel?

4. Zajímá se o tvoje pocity a nálady?
Jestliže ti jednou řekne: "Proč si nečešeš vlasy stejně jako Andrea? Je to tak sexy, rozhodně víc než tvůj rozcuch...," najdi si někoho, kdo tě nebude kritizovat kvůli maličkostem a přirovnávat tě k největší sexbombě ve městě. Sama jsi přece krásná dost a nemístnou kritiku nemáš zapotřebí!
Čerstvě zamilovaná rebelka?

1. Až ti bude pod psa, vezmi fotoalbum a prohrábni se fotkami. Určitě najdeš nějakou, na které jsi šťastná, kupříkladu s nejlepší kámoškou nebo se psem (nebo jiným mazlíčkem:-)). Vezmi pár ,šťastných" fotek a pověs si je do pokoje. Až se na ně podíváš, řekni si: ,Teď je mi sice děsně, ale tyhle chvíle zas přijdou. Už se těším!"
2. Pokud se ti chce brečet, breč. Ale nenuť to ze sebe a neříkej si pořád, jak jsi na tom příšerně. Jo, není ti nejlíp, ale uvědom si, kolik lidí tě má rádo. Je jich dost!
3. Kup si něco pěkného. Třeba oblečení, ale spíš nějakého plyšáka, knížku, kytku, kryt na mobil, cédéčko tvého oblíbence nebo třeba jen šíleně barevnou propisku. A co takhle úplně nový ... A klidně potěš něčím hezkým i své přátele!
4. Jestli tvůj smutek už přerůstá v depresi a ty se o sebe přestáváš zajímat, brečíš 20x za den a o nic se nezajímáš, je to vážnější. Neboj se o tom mluvit. Dej řeč s kámoškou nebo pokecej na chatu, někdo tě určitě pochopí a povzbudí.
Každý den je kouzelný
Každý den v týdnu má svůj mystický význam. Načasuj si tedy rande nebo kouzlení na ten správný okamžik a buď v souladu se svým osudem...

pondělí
je pod vládou Měsíce

Den jako stvořený pro nějaké to kouzlo nebo ,proklepnutí" tvé duševní šikovnosti. Pokud máš pocit, že zrovna teď potřebuješ relax, užij si ho, protože dnes si odpočineš ze všech dnů nejlépe

úterý
je pod vládou Marsu

Tenhle den si žádá rebelskou akci. Sbíráš odvahu na oslovení své tajné lásky? Udělej to dnes! Mars ti dodá potřebnou kuráž jít do toho a uvést jakékoliv záležitosti do pohybu. Nemáš se čeho bát!

středa
je pod vládou Merkuru

Potřebuješ inspiraci nebo řešíš důležité rozhodnutí? Merkur ti pomůže k jasnému a moudrému myšlení. Neboj se zapojit fantazii a být kreativní. Nemůžeš nic zkazit.

čtvrtek
je pod vládou Jupitera

Skvělý den pro trochu risku. K tomu patří porce štěstí a Jupiter je šťastná planeta! ,Vybal" prosbu na rodiče nebo jim prozraď nepříjemnost, která by se stejně provalila.

pátek
je pod vládou Venuše

Už tušíš, jaká kouzla tahle planetka skrývá? Správně - nosí lásku a přátelství stejně jako páteční den. Naplánuj si rande nebo se věnuj hýčkání svého těla a duše. A nejlépe obojí!

sobota
je pod vládou Saturnu

První víkendový den by ti měl pomoci vytřídit a zdolat všechny trable, které tě poslední dobou trápí. Budeš také nebojácněji čelit všem splínům, které na tebe případně padnou.

neděle
je pod vládou Slunce

A stejně tak ,prosvícený" by měl být tvůj den. Nerozmýšlej se udělat nějaký ten dobrý skutek, projev lásku nebo poděkuj tomu, kdo si to zaslouží. Taková tvoje soukromá ,nedělní bohoslužba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama